Additional information
| Voltage | 5V |
|---|---|
| Current | 2A |
| LED Count | 48 LEDs per board |
| Color Temperature | 6500K (Cool White) |
| Connector Model | PH2.0 |
| Dimming | Long-press adjustable dimming |
| Power Interface | USB-A with ON/OFF switch |
| Modular Sizes | 96 x 144 mm (2PCS) / 192 x 144 mm (4PCS) |
| Feature | Tool-free modular expansion and adjustable brightness |





Reviews
There are no reviews yet.