Flux Ador (infrared & printing modules sold separately)
Price range: ₱79,995.00 through ₱104,995.00
Additional information
| Dimensions | 637 x 488 x 226 mm |
|---|---|
| Weight | 19 kg (41.90 lbs) |
| Power | AC 110-240V |
| Camera | 8MP |
| Connectivity | Wi-Fi / USB/ Ethernet (by USB Dongle) |
| Max Engraving Speed | 400mm/s |
| Laser Specification | 10W / 20W Diode Laser |
| Laser Resolution | Max 1000 DPI |
| Printing Resolution | 300 DPI / Single Color |









Reviews
There are no reviews yet.