LaserPecker LP 5(20W Diode/20W Fiber laser)
Price range: ₱199,995.00 through ₱244,995.00
Additional information
| Inclusion | (Standard): (All in One Bundle): |
|---|---|
| Dimension | Laser Unit: 255 × 98 × 183mm |
| Net Weight | Laser Unit: 3.36 kg |
| Laser Power & Laser Source | 20W 450nm Blue Diode Laser |
| Working Area | 120 × 160mm(Ellipse) |
| Laser Spot Size | 0.08 × 0.1 mm (20W Diode Laser) |
| Max. Working Speed | 10000mm/s |
| Engraving Precision | 0.0027mm |
| Preview Mode | Rectangle Preview/Outline Preview/Center Point Preview |








Reviews
There are no reviews yet.