Additional information
| Machine Dimensions | 27.7 x 20.7 x 46.7 cm |
|---|---|
| Max Model Size | 21.8 x 12.3 x 23.5 cm |
| Capacity | 8L Bucket |
| Timer Range | 0 – 30 minutes |
| Rated Power | 48W |
| Input Voltage | 24 VDC |
| Net Weight | 3.5 kg |
| Operational Mode | Powerful Vortex Wash |








Reviews
There are no reviews yet.